Grupy Przedszkolne

GRZYBKI

Grupa 4 i 5 latków - „Grzybki” liczy 25 dzieci, w tym dziewięć 5-latków i szesnaście 4- latków.

Wychowawcami grupy są doświadczone, otwarte na nowatorskie metody i formy pracy nauczycielki: p. Agnieszka Michalska i p. Magdalena Bańczyk.

W grupie realizowany jest program „Enticzek 4latka” oraz "Entilczek 5latka" wydwnictwa Nowa Era, którego założenia ukierunkowane są na wszechstronny rozwój dzieci. Podczas pobytu w przedszkolu „Grzybki” doskonalą swoją samodzielność, uczą się współżycia w grupie przedszkolnej, poznają co to znaczy być dobrym kolegą i grzecznym przedszkolakiem, śpiewają piosenki, tańczą, grają na instrumentach, tworzą prace plastyczne, codziennie uczestniczą w zajęciach ruchowo – sportowych w sali oraz na świeżym powietrzu. „Grzybki” codziennie doskonalą swoje umiejętności matematyczne, językowe i przyrodniczo – naukowe. W ramach zajęć dodatkowych uczesniczą w zajęciach z języka nagielskiego oraz w religii. Obchodzą wspólnie w grupie Urodzinki gdzie wszyscy sie bawią tworząc atmosfere życzliwości.

• Przedszkole Nr 3 im. "Kota w Butach"
    ul. Konstytucji 3 Maja 40
    43-190 Mikołów